Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

Kelana Impian, Petaling Jaya, Selangor, Malaysia

350,000 MYR
400 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
874
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

**Good Value Buy!! Below Market Value**
==================================

Kelana Impian Apartment @ SS3 Kelana Jaya
*************************************************

- FREEHOLD
- 3 Bedroom 2 Bathroom
- 1 Car Park
- 874 sq ft
- Tip-Top condition
- Fully Renovated Unit
- 24 hours security

** Full Loan & Cash Back Available

## View to appreciate!! ##

Please contact or WhatsApp Papar Roy for more details / viewing arrangement.
Email : Papar

Roy || CALL / WHATSAPP / SMS Papar
Roy || CALL / WHATSAPP / SMS Papar
Roy || CALL / WHATSAPP / SMS Papar

## Owners are welcome to contact for listing ##

WE Provide One Stop Service

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
874 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, Nov 18, 2025 6:07 AM
Eye icon Paparan
2586

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Tempat letak kereta
157 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
246 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
99 Speedmart
279 ft
Membeli-belah Pasar raya
Body Factory
299 ft
Rekreasi Pusat kecergasan
Subway
315 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Tempat letak kereta
423 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Kedai serbaneka
Jalan SS 9A/12
610 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Kedai serbaneka
Jalan SS 9A/12
620 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Mesra
643 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Restoran Twelve Road
Jalan SS 9A/12
679 ft
Makanan & Minuman Restoran
Tabika Kemas Seri Setia Pekan
686 ft
Pendidikan Tadika
Makanan segera
715 ft
Makanan & Minuman Makanan segera

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

250,000 MYR 325 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
770 Sq. Ft.
Ishak
5 hari yang lepas 330