Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

Block 5, Seroja, Shah Alam, Selangor, Malaysia

170,000 MYR
262 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
650
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

WALKUP LEVEL 3 PANGSAPURI SEROJA BLOCK 5, SETIA ALAM SHAH ALAM

PROPERTY DETAILS :
- Freehold (Bumi lot)
- 3 bedrooms , 2 bathrooms, 1 stor
- Level 3 (walk up)
- Built-Up : 650 sqft Approx
- Open Parking
- Plaster ceiling
- Tenanted

======================
ASKING PRICE : RM 170,000 NEGOTIABLE

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
650 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Mon, Nov 17, 2025 1:22 AM
Eye icon Paparan
2332

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

REAL Kids
902 ft
Pendidikan Tadika
KUMON
948 ft
Pendidikan Sekolah
Taman
1,056 ft
Rekreasi Taman
Taman permainan
1,217 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman
1,352 ft
Rekreasi Taman
Bahtera Ilmu Child Development Centre
1,535 ft
Pendidikan Tadika
Sekolah Menengah Kebangsaan Shah Alam
Persiaran Anjung Seri
1,542 ft
Pendidikan Sekolah
Tempat letak kereta
1,565 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Taman
1,572 ft
Rekreasi Taman
Hardstanding
1,657 ft
Rekreasi Pusat sukan
SMK Bukit Jelutong
1,713 ft
Pendidikan Sekolah
Taman
1,736 ft
Rekreasi Taman

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

230,000 MYR 271 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
Norita
5 jam yang lepas 50
270,000 MYR 299 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
904 Sq. Ft.
William Wan
3 hari yang lepas 484
280,000 MYR 329 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
Ms.Yeo
1 bulan yang lepas 3780
290,000 MYR 322 MYR / Sq. Ft.