Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Sudah usang

Bukit Saujana 1, Saujana Utama, Selangor, Malaysia

480,000 MYR
279 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,720
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

For Sales /0328

[PALING MURAH] 2 Storey Terrace Bukit Saujana 1, Saujana Utama, Sg Buloh

=====================
ASKING PRICE : RM480K
MV : RM600K
Owner reduce RM120K
=====================

DETAILS :
⁃ Leasehold | Bumi Lot
⁃ Land Area: 20x70
⁃ Built-Up: 1720 sqft
⁃ 4 Bedrooms | 3 Bathrooms | 1 store
⁃ Basic Unit

AMENITIES NEARBY: Only 3 - 5 Minutes
⁃ Econsave, Eco-Shop, Tesco
⁃ Fast Foods (Burger King, KFC, McDonald's, Dominos, etc)

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
3
Sofa icon Perabot
Tidak Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
1,720 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Sun, Nov 16, 2025 1:47 PM
Eye icon Paparan
3205

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

King’s Kambing Bakar Sulawesi
1,276 ft
Makanan & Minuman Restoran
Klinik
1,283 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Tempat letak kereta
1,302 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
1,342 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Resipi Kak Ayu
1,378 ft
Makanan & Minuman Restoran
Sate Hut
1,388 ft
Makanan & Minuman Restoran
Tempat letak kereta
1,391 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
West My Plate
1,394 ft
Makanan & Minuman Restoran
Pasar Segar Maya Enterprise
1,407 ft
Membeli-belah Pasar raya
99 Speedmart
1,414 ft
Membeli-belah Pasar raya
Klinik Siti
1,414 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Kerabu
1,421 ft
Makanan & Minuman Restoran

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

650,000 MYR 238 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
2,730 Sq. Ft.
NURAIN
1 bulan yang lepas 865