Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Sudah usang

Taman Desa PD, Port Dickson, Negeri Sembilan, Malaysia

175,000 MYR
134 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,302
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

FULL LOAN πŸ’―

TAMAN DESA PD, PORT DICKSON, NEGERI SEMBILAN.(For Sale)

====================
ASKING PRICE : RM175,000
====================

Detail:-
- Teres 1 Tingkat
- Intermediate
- Freehold
- Bumi Lot
- Land Area : 20'x65' 1302sqft
- 3 Bedrooms, 2 Bathrooms

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,302 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
2
Calendar icon Ditampilkan pada
Sun, Nov 16, 2025 1:41 PM
Eye icon Paparan
4057

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

235,000 MYR 214 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,098 Sq. Ft.
Mohamad Khaidir Shah
1 minggu yang lepas 389
186,000 MYR 143 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,300 Sq. Ft.
Muhaimin Mazlan
1 bulan yang lepas 2239
179,000 MYR 137 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,302 Sq. Ft.
Hisyam Ariffin
2 bulan yang lepas 2476
200,000 MYR 143 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
Aklil Hakim
3 bulan yang lepas 5519
145,000 MYR 112 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,300 Sq. Ft.
WAZIF
3 bulan yang lepas 7033
188,000 MYR 188 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,000 Sq. Ft.
JZ0199088123
3 bulan yang lepas 7374

Lihat juga

Amirnuddin Adikun
Senarai Hartanah 4