Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Sudah usang

Jalan Platinum, Shah Alam, Selangor, Malaysia

600,000 MYR
333 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,800
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

✨ HOT DEAL Seksyen 7, Shah Alam! ✨

πŸ“‰ Price Slash 670K β†’ 630K β†’ NOW RM600K NEGO! Urgent SALE
βœ… RENOVATED Double Storey – Move In Condition!

πŸ“ Jalan Platinum, Seksyen 7 Shah Alam

… Leasehold | Bumi Lot

… 20x75 (1,500 sqft land)

… Built-up Β±1,800 sqft

.…4 Bedrooms | 3 Bathrooms

…Built-in Kitchen Cabinet

πŸš€ Why This Unit?
βœ” Prime Location – Minutes to I-City & Shah Alam Hospital
βœ” Surrounded by UiTM, UniSel, Sekolah, Masjid
βœ” Easy Access – Petrol stations (Petronas, Shell, Petron) at your doorstep
βœ” Renovated & Well Maintained – Just bring your luggage!

πŸ’° Asking Price: RM600,000 (Nego!)
πŸ‘‰ Rare deal for a Seksyen 7 landed unit under RM1M!

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
1,800 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Sun, Nov 16, 2025 1:25 AM
Eye icon Paparan
2055

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Little Caliphs Jalan Platinum
Jalan Platinum 7/43D
253 ft
Pendidikan Sekolah
Love & Laugh Infant Care and Preschool
Jalan Platinum 7/37
909 ft
Pendidikan Sekolah
Taman permainan
974 ft
Rekreasi Taman permainan
Sekolah Menengah Kebangsaan Seksyen 7
1,161 ft
Pendidikan Sekolah
Guardian Seksyen7 Shah Alam
Jalan Platinum E7/E
1,463 ft
Membeli-belah Pasar raya
Taman permainan
2,005 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman permainan
2,096 ft
Rekreasi Taman permainan
Madrasati Islamic School
2,113 ft
Pendidikan Sekolah
Nuh's Ark Islamic Montessori
2,172 ft
Pendidikan Sekolah
Taman permainan
2,201 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman Permainan Seksyen 7
2,238 ft
Rekreasi Taman
Tempat letak kereta
2,907 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

728,000 MYR 414 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air