Simpan Kongsi

Kondominium untuk Dijual

Sudah usang

231 TR, Jalan Tun Razak, Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia

450,000 MYR
823 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
547
Saiz harta (Sq. Ft.)
2
Bilik Tidur
1
Bilik Air

Penerangan

231 TR Service Residences @ Jalan Tun Razak - BU 547sf
- 1+1 Bedroom / 1-Bathroom
- Meeting room
- 24 hours Security ==============
ACCESSIBILITIES ==============
- DUKE - Kesas
- MRR2 ========== EDUCATION
========== - Academy of Nursing (M) Sdn Bhd
- Phonenix Minds Corporation
- The Center for Advanced Design (Cenfad)
- Iraq School and the University of Nottingham Teaching Center =========
AMENITIES
=========
- Pavilion Shopping Mall
- Berjaya Times Square
- Lot 10
- Sg Wang
- KL Tower
- Fahrenheit Shopping Mall - KLCC ============== MEDICAL CENTER
============== - Beverly Wilshire Medical Center
- Prince Court Medical Center
- Klinik Mediviron - Klinik Pakar Kulit Ting ==============
Public Transport
==============
- TRX MRT Station
- RAPID BUS

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
2
Bathtub icon Bilik Air
1
Sofa icon Perabot
Sepenuhnya Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
547 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Fri, Nov 14, 2025 7:24 AM
Eye icon Paparan
2361

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Tempat letak kereta
282 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
351 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
The Coffee Bean & Tea Leaf
390 ft
Makanan & Minuman Kafe
Ben’s Independent Grocer (B.I.G)
394 ft
Membeli-belah Pasar raya
SOULed OUT
492 ft
Makanan & Minuman Restoran
Bisou Bake Shop