Simpan Kongsi

Banglo untuk Dijual

Sudah usang

Taman Lelasari, Alor Setar, Kedah, Malaysia

850,000 MYR
177 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
4,790
Saiz harta (Sq. Ft.)
5
Bilik Tidur
4
Bilik Air

Penerangan

Banglo 2 Tingkat Untuk Dijual Taman Lelasari Alor Setar Kedah Dekat Hospital Sultanah Bahiyah

========================
Asking Price : RM850,000
Contact : Fitrie | Papar
========================

Spesifikasi:
» Banglo 2 Tingkat
» Freehold
» Rezab Melayu
» Land Area : 4,790 sqft
» Built Up : 2243sqft
» Bilik : 4
» Bilik air : 4
» Bilangan parking : 2 buah
» Ubahsuai Unit: Plaster Syiling, Grill,Extended Kitchen , Kabinet Kitchen, Wiring,Tiles di Balkoni, Lantai Vinyl, Custom Made Storage Cabinet with Drawer

Kemudahan berhampiran:
»Pelbagai restoran, kedai dan stesen minyak
» SK Taman Awana
» Lembaga Kemajuan Wilayah Kedah (KEDA)
» Maktab Mahmud Pokok Sena
» Hospital Sultanah Bahiyah
» Kolej Kejururawatan Alor Setar
» Plaza Tol Alor Setar Utara
» Al-Bukhary International University & School
» SMK Dato' Syed Omar
» SMK Sultanah Bahiyah
» McDonald's Shell DT
» Wisma Darul Aman / Taman Rekreasi Jubli Perak

‘’Loan And Lawyer Will Be Arranged’’

For More Info Or Viewing Session, Please Contact Me:

( Call / SMS / Whatsapp )

Fitrie Aidil
Papar
Papar

Buy | Sell | Rent - Residential | New Development | Land | Commercial

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
5
Bathtub icon Bilik Air
4
Maximize icon Saiz harta
4,790 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
2
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, Nov 13, 2025 1:48 PM
Eye icon Paparan
4732

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Taman permainan
207 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman permainan
292 ft
Rekreasi Taman permainan
Tabika KEMAS
427 ft
Pendidikan Tadika
Taman permainan
440 ft
Rekreasi Taman permainan