Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Sudah usang

Jalan Kemboja, Pasir Gudang, Johor, Malaysia

499,000 MYR
313 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,595
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

DOUBLE STOREY TERRACE HOUSE
@ BANDAR BISTARI PERDANA Pasir Gudang

=======================
Selling Price: RM499000
Call / whatsapp: Papar
Mohd Nazri - REN 67450
=======================

DETAILS
=======
NEW HOUSE - JALAN KEMBOJA
INTERMEDIATE - NON BUMI LOT
FREEHOLD
BUILD UP 1595sqft
LAND AREA 1260sqft
4 BEDROOM 3 BATHROOM

ANENITIES & ACCESSIBILITY
======================
5min TO MASJID BISTARI PERDANA
10min TO SHOPLOT BISTARI PERDANA
15min TO SDE HIGHWAY
15min TO SK CAHAYA BARU

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
1,595 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, Nov 13, 2025 1:41 AM
Eye icon Paparan
4411

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Warung Kak Ani
617 ft
Makanan & Minuman Restoran
Restoran Singgah Rasa
623 ft
Makanan & Minuman Restoran
IKHDZA Enterprise
627 ft
Membeli-belah Pusat membeli-belah
Pusat membeli-belah
643 ft
Membeli-belah Pusat membeli-belah
Warung Berryem
673 ft
Makanan & Minuman Restoran
Gerai Mak Tok
896 ft
Makanan & Minuman Restoran
Tadika Kemas Kg Cahaya Baru
928 ft
Pendidikan Tadika
Tadika Kemas Kg Cahaya Baru
932 ft
Pendidikan Tadika
Warung Yet Dollah Tampok
1,001 ft
Makanan & Minuman Restoran
Gerai Burger Gomawo
1,024 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Misnah Mini Market
1,060 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Warung Zarina Asam Pedas Pontian
1,089 ft
Makanan & Minuman Restoran

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

465,000 MYR 431 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,080 Sq. Ft.
Roslina
1 minggu yang lepas 1047
469,000 MYR 434 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,080 Sq. Ft.
Izzul Akram REN 29079
1 bulan yang lepas 4180
575,000 MYR 442 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,300 Sq. Ft.
Hakim Abdullah
1 bulan yang lepas 3691