Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

Ocean View, Jelutong, Pulau Pinang, Malaysia

450,000 MYR
523 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
861
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Contact me for details:
Papar
Nurulisma Hanis
FIRDAUS ASSOCIATES REAL ESTATE AGENCY

✅ FOR SALE ✅

OCEAN VIEW , BANDAR SRI PINANG , JELUTONG ,PENANG

========================
ASKING PRICE RM450,000
=========================

Property Details:
- Type : CONDOMINIUM
-Status : NON BUMI LOT ,LEASEHOLD , MEDIUM FLOOR
- Built up:861 sqft
3 bedroom | 2 bathroom | 1 Carpark

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
861 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, Nov 13, 2025 1:21 AM
Eye icon Paparan
4585

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Sungai Pinang Food Court Paradise
610 ft
Makanan & Minuman Restoran
98便利店
686 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Klinik Sri Pinang dan Surgeri
692 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
24h express
702 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Time tea
702 ft
Makanan & Minuman Kafe
Kedai Makanan dan Minuman Borneo Cafe
712 ft
Makanan & Minuman Kafe
bread 2 us
715 ft
Membeli-belah Kedai roti
Happy Mart
728 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Persatuan Amitabha Ren Ci Malaysia
732 ft
Makanan & Minuman Restoran
Wesley Methodist School Penang (International)
Lebuh Sungai Pinang 1
741 ft
Pendidikan Sekolah
Northern Care Clinic
764 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Tempat letak kereta
768 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

300,000 MYR 375 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
800 Sq. Ft.
Chuah PL
3 hari yang lepas 376
365,000 MYR 521 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
700 Sq. Ft.
Qyan Goh
1 bulan yang lepas 2776
310,000 MYR 497 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
624 Sq. Ft.