Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

Jiran Residensi, Butterworth, Pulau Pinang, Malaysia

220,000 MYR
314 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
700
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Jiran Residensi, Butterworth, Penang

Apartment (Block B, Level 10)
3 Bedrooms
2 Bathrooms/Toilets
700 sqft
Leasehold (Remaining Years: 90 years)
Non-Bumi Lot

1 unit Carpark
Maintenance Fee: RM132/month

3 minutes to Primary & Secondary School
15 minutes to Hospital
3 minutes to Mosque / Petrol Station
5 minutes to LOTUS / Banks
6 minutes to Penang Sentral (KTMB Station & Feri Terminal)
15 minutes to PLUS Highway (AH2) / Penang Bridge
3 minutes to Penang Port

RM 220K

Contact for more information and viewing:
Papar
***Click My Profile for Other @ More Listings
Page Mudah.my:
Papar

Aswad
REN 26667
Papar
Buy | Sell | Refinance | Residential | New Development | Land | Commercial

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
700 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Wed, Nov 12, 2025 1:22 PM
Eye icon Paparan
4609

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Taman permainan
98 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman
715 ft
Rekreasi Taman
SK St Mark (M)
Jalan St. Mark
774 ft
Pendidikan Sekolah
99 Speedmart
801 ft
Membeli-belah Pasar raya
ZUS Coffee
974 ft
Makanan & Minuman Kafe
Taman permainan
991 ft
Rekreasi Taman permainan
Ropewalk Bagan
1,125 ft
Membeli-belah Pusat membeli-belah
Restoran Shuhada
1,194 ft
Makanan & Minuman Restoran
Taman Jawa Playground
Jalan Kampung Jawa
1,243 ft
Rekreasi Taman permainan
SK Convent
1,257 ft
Pendidikan Sekolah
Xiang Ai
1,263 ft
Makanan & Minuman Restoran
Tempat letak kereta
1,273 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa