Simpan Kongsi

Kondominium untuk Dijual

Sudah usang

Fortune Avenue, Kepong, Kuala Lumpur, Malaysia

450,000 MYR
388 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,159
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Asking Price RM450,000
Fortune Avenue @ Kepong

πŸ“Œ Service apartment
πŸ“Œ 1,159 sqft
πŸ“Œ 3 rooms & 2 bathrooms
πŸ“Œ 2 carpark
πŸ“Œ renovated unit
πŸ“Œ Partially furnished
πŸ“Œ 24hrs security guarded

For more information and viewing
Kindly call / whatsapp
John Papar
REN30319

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Sebahagian Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
1,159 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
2
Calendar icon Ditampilkan pada
Wed, Nov 12, 2025 1:04 PM
Eye icon Paparan
4064

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

99 Speedmart
Jalan Metro Perdana 3
233 ft
Membeli-belah Pasar raya
Klinik Medipulse Kepong
472 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Taman
538 ft
Rekreasi Taman
99 Speedmart
558 ft
Membeli-belah Pasar raya
AEON BiG
Jalan Metro Perdana Barat
791 ft
Membeli-belah Pasar raya
Health Lane Family Pharmacy Aeon Big Kepong
Jalan Metro Perdana
840 ft
Penjagaan kesihatan Farmasi
Shang Jia Dim Sum ε°šδ½³η‚ΉεΏƒ | Keponggi
886 ft
Makanan & Minuman Restoran
Taman Permainan Metro Perdana
928 ft
Rekreasi Taman permainan
MSPR MRT Metro Prima
974 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Taman permainan
1,007 ft
Rekreasi Taman permainan
Yunveil Bistro
1,037 ft
Makanan & Minuman Restoran
Fish With You
1,040 ft
Makanan & Minuman Restoran

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

238,000 MYR 255 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
932 Sq. Ft.
Ryan Ngiuo
1 bulan yang lepas 639
499,000 MYR 520 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
960 Sq. Ft.
Jan Tham
1 bulan yang lepas 528
270,000 MYR 281 MYR / Sq. Ft.