Simpan Kongsi

Rumah Bandar untuk Dijual

Sudah usang

taman bukit cheng, Cheng, Melaka, Malaysia

260,000 MYR
272 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
955
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

taman bukit cheng
fully renovate
1st floor town house
freehold non bumi
3 BEDROOM 2 BATHROOM
955SF
fully tiles and grill
all bedroom with built in wardrobe
kitchen with granite top and cabinet
auto gate
nearby shop, cheng lotus and school
good for own stay or investment
cuci kaki can masuk
bank value rm290k
selling rm260k, nego
for viewing and more detail please call
Papar
Papar
mr ng (ren 60549)

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
955 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, Nov 11, 2025 1:45 PM
Eye icon Paparan
11459

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Taman
105 ft
Rekreasi Taman
7-Eleven
1,175 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Butter Olive
1,280 ft
Membeli-belah Kedai roti
99 Speedmart
1,588 ft
Membeli-belah Pasar raya
Sekolah
2,018 ft
Pendidikan Sekolah
Work shop
2,024 ft
Makanan & Minuman Restoran
SJK (C) Cheng
2,244 ft
Pendidikan Sekolah
Tempat letak kereta
2,280 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
7-Eleven
2,490 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
MuWu Cafe
2,779 ft
Makanan & Minuman Kafe
Sekolah
2,799 ft
Pendidikan Sekolah
Kingtu Satay Celup
2,854 ft
Makanan & Minuman Restoran

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

248,000 MYR 260 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
955 Sq. Ft.
Jack Lim
6 hari yang lepas 390
228,000 MYR 235 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
969 Sq. Ft.
Jackie Chong
1 bulan yang lepas 2328
248,000 MYR 260 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
955 Sq. Ft.
KP Heng Christina
1 bulan yang lepas 2507
258,000 MYR 235 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air