Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Sudah usang

Taman Lembah Impiana, Kulim, Kedah, Malaysia

368,000 MYR
245 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,500
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
1
Bilik Air

Penerangan

๐Š๐ฎ๐ฅ๐ข๐ฆ ๐“๐š๐ฆ๐š๐ง ๐‹๐ž๐ฆ๐›๐š๐ก ๐ˆ๐ฆ๐ฉ๐ข๐š๐ง๐š ๐๐ข๐œ๐ž ๐’๐ข๐ง๐ ๐ฅ๐ž ๐’๐ญ๐จ๐ซ๐ž๐ฒ ๐“๐ž๐ซ๐ซ๐š๐œ๐ž ๐‡๐จ๐ฎ๐ฌ๐ž ๐…๐ฎ๐ฅ๐ฅ ๐‹๐จ๐š๐ง

๐Ÿก Taman Lembah Impiana @ Kulim โ€“ For Sale
Single Storey Superlink Terrace | High Ceiling Dining | Good Condition

๐Ÿ“ Property Details:
Land Size: 20' x 75'
3 Bedrooms | 1+1 Bathrooms | 2 Car Parks
Original Bare Unit

๐Ÿ’ฐ Selling Price: RM368,000 (Negotiable)

โœจ Property Highlights:
Super high 16ft ceiling in dining area โ€“ enhances spaciousness & ventilation
All fans and lights installed
Grill doors installed for added safety
Well-maintained unit in good condition
Perfect for customization and personal renovation

๐Ÿ“ Prime Location โ€“ Taman Lembah Impiana, Kulim:
โœ… Lotusโ€™s Kulim โ€“ only 1km away
โœ… Mydin Wholesale Hypermarket โ€“ 3km
Surrounded by schools, local eateries, and essential amenities
Quiet and established residential area, ideal for own stay or investment

Key in hand
To know more detail or appoiment viewing kindly WhatsApp or contact Winson Lim Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
1
Sofa icon Perabot
Tidak Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
1,500 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
2
Calendar icon Ditampilkan pada
Mon, Nov 10, 2025 1:54 PM
Eye icon Paparan
3875

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Lotus's
348 ft
Membeli-belah Pasar raya
Tempat letak kereta
394 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
KFC
436 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Tempat letak kereta
669 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tadika Fitrah Ehsan
1,191 ft
Pendidikan Tadika
Tempat letak kereta
1,312 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Taman
1,640 ft
Rekreasi Taman
Tadika Sinar Permata Bistari
1,834 ft
Pendidikan Tadika
Taman permainan
2,382 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman permainan
2,913 ft
Rekreasi Taman permainan
BB Tadika Didik Cemerlang
3,209 ft
Pendidikan Tadika
Taman
3,346 ft
Rekreasi Taman

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

355,000 MYR 254 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
MUHAMAD KHAIRUL BIN KAMARUDIN
1 minggu yang lepas 554
450,000 MYR 131 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
3,433 Sq. Ft.
CIKPIJA EJEN HARTANAH
1 bulan yang lepas 2180
408,000 MYR 176 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
2,314 Sq. Ft.
Mustafa
1 bulan yang lepas 2435
400,000 MYR 168 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
2,378 Sq. Ft.
FARAHDINA BINTI CHE BAKAR
1 bulan yang lepas 2420
300,000 MYR 214 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
Muhammad Ammar
1 bulan yang lepas 1898
350,000 MYR 292 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,200 Sq. Ft.
muhammad aizat
2 bulan yang lepas 2342