Simpan Kongsi

Pangsapuri untuk Dijual

Sudah usang

Anggerik Villa II, Kajang, Selangor, Malaysia

250,000 MYR
235 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,063
Saiz harta (Sq. Ft.)
2
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

✅ FOR SALE

APARTMENT ANGGERIK VILLA II,
BANDAR TEKNOLOGI KAJANG,
43000, KAJANG, SELANGOR

ASKING PRICE : RM250,000 Nego

PROPERTY DETAILS
⁃ Freehold non Bumi
⁃ Built-up : 1063 sqft
⁃ 2 Bedrooms 2 Bathrooms
⁃ 1 Carpark
⁃ Strata not perfected
⁃ Maintenance fees : RM125
⁃ Balcony facing open
⁃ Newly refurbished worth RM30,000! (Ceiling, paint, gate, lights, water heater and kitchen cabinets)

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
2
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,063 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Mon, Nov 10, 2025 1:46 AM
Eye icon Paparan
3801

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Mydin
1,463 ft
Membeli-belah Pasar raya
99 Speedmart
1,503 ft
Membeli-belah Pasar raya
7-Eleven
1,591 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Maverick International Secondary School
1,716 ft
Pendidikan Sekolah
Klinik Kesihatan Kajang
1,942 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Taman Permainan TAE
2,411 ft
Rekreasi Taman
Sekolah
2,425 ft
Pendidikan Sekolah
Poliklinik Az-Zahrah
2,828 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Restoran Ibrahim Maju
2,828 ft
Makanan & Minuman Restoran
99 Speedmart
2,887 ft
Membeli-belah Pasar raya
Restoran Foong Yan Loy
2,904 ft
Makanan & Minuman Restoran
Kedai roti
2,920 ft
Membeli-belah Kedai roti

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

76,000 MYR 157 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
485 Sq. Ft.
FAKRUL
6 hari yang lepas 1031
250,000 MYR 235 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,063 Sq. Ft.
ANIQ 01161957037
1 bulan yang lepas 3371
250,000 MYR 235 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,063 Sq. Ft.
William Wan
1 bulan yang lepas 2636
90,000 MYR 138 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur