Simpan Kongsi

Kondominium untuk Dijual

Sudah usang

Upper Sanctuary, Kuching, Sarawak, Malaysia

299,000 MYR
303 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
986
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Upper Sanctuary For Sale @ MJC Batu Kawa

Price: RM 299,000
✅ Level: 15
✅ Size: 986 sqft
✅ 3 bedroom
✅ 2 bathroom
✅ 1 Yard

- Management fee + sinking fund Rm109/month

==============================
Contact us 📲
Victor Ho (REN01325)
Papar

Sianni Chong (REN37932)
Papar
.
𝐓𝐡𝐞 𝐑𝐨𝐨𝐟 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐭𝐲 𝐒𝐝𝐧 𝐁𝐡𝐝 (𝐄(𝟏)𝟏𝟔𝟎𝟓/6)
==============================
Looking to sell or rent your property?
We can help you, Contact us ☎️
==============================

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
986 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Mon, Nov 10, 2025 1:06 AM
Eye icon Paparan
14213

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

MJC Mutira Recreation Park
873 ft
Rekreasi Taman
McDonald's
Jalan Bandar Baru Batu Kawah
1,352 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Kafe Man Canai
1,480 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Fresh & Pay
1,483 ft
Membeli-belah Pasar raya
1 Cafe
1,506 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Klinik Pergigian Core
1,519 ft
Penjagaan kesihatan Doktor gigi
Bread Corner
1,542 ft
Membeli-belah Kedai roti
Go Fun Kee Bak Kut Teh
1,585 ft
Makanan & Minuman Restoran
Yong Siang Corner
1,627 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
MJC Family Clinic
1,657 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
SJK(C) Chung Hua Sg. Tapang Hilir
1,778 ft
Pendidikan Sekolah
Tempat letak kereta
1,788 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

480,000 MYR 357 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,345 Sq. Ft.
Joey Liew REN: 01374
1 bulan yang lepas 2982
480,000 MYR 582 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur