Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Sudah usang

Jalan Ubin, Bukit Jelutong, Selangor, Malaysia

980,000 MYR
445 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
2,200
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
4
Bilik Air

Penerangan

For Sale: Double Storey Terrace Jalan Ubin Bukit Jelutong

==========================
Asking Price : RM980k (Negotiable)
==========================

DETAILS:

DETAILS:
- Double Storey Superlink
- Freehold
- Land area: 24x80 (1920sqft approx)
- Built up: 2200 sqft approx
- 4 + 1 Bedrooms, 4 Bathrooms
- Facing West
- Renovated
- 1 attic space

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
4
Maximize icon Saiz harta
2,200 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Sun, Nov 9, 2025 1:58 PM
Eye icon Paparan
3856

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Taman
312 ft
Rekreasi Taman
Taman
322 ft
Rekreasi Taman
Taman permainan
390 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman
886 ft
Rekreasi Taman
Taman
1,138 ft
Rekreasi Taman
Tempat letak kereta
1,142 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Taman permainan
1,257 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman
1,627 ft
Rekreasi Taman
Taman permainan
1,729 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman
1,795 ft
Rekreasi Taman
Taman
1,824 ft
Rekreasi Taman
Taman permainan
1,877 ft
Rekreasi Taman permainan

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

800,000 MYR 320 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
2,500 Sq. Ft.
Khairul Radzi Zainal
1 bulan yang lepas 775
799,000 MYR 320 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
4 Bilik Air
2,500 Sq. Ft.
SYAFIQ SHARIFUDIN
1 bulan yang lepas 964
720,000 MYR 327 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
2,200 Sq. Ft.
Akmal Nazirul
3 bulan yang lepas 3172
800,000 MYR 308 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
4 Bilik Air
2,600 Sq. Ft.
Nazirul Akmal
4 bulan yang lepas 2363
830,000 MYR 503 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,650 Sq. Ft.
TS Property
4 bulan yang lepas 2519
795,000 MYR 306 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur