Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

Taman Seri Melur, Butterworth, Pulau Pinang, Malaysia

425,000 MYR
394 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,080
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur

High Floor
1080 sf
3 bed room 2 bath room
Well maintained
New painted.
stainless steel grille

RM425k only!!! 🫒

Samuel Yeoh Papar
Samuel Yeoh Papar
Samuel Yeoh Papar
REN18941
The Roof Realty Sdn Bhd

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,080 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, Nov 8, 2025 1:04 PM
Eye icon Paparan
4560

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Chef Eddie Choong Culinary Art Academy
194 ft
Pendidikan Kolej
Smart Kids
213 ft
Pendidikan Tadika
Mega Kulim Pharmacy
Jalan Raja Uda
338 ft
Penjagaan kesihatan Farmasi
SmileBay
344 ft
Penjagaan kesihatan Doktor gigi
Restoran Hong Keat
348 ft
Makanan & Minuman Restoran
Klinik 1 Utama
381 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Bread History
394 ft
Membeli-belah Kedai roti
Klinik Koh
417 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Tempat letak kereta
522 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
BiG Pharmacy
525 ft
Penjagaan kesihatan Farmasi
Kompleks Makanan Taman Sin Tatt
528 ft
Membeli-belah Pusat membeli-belah
Hup Seng
531 ft
Makanan & Minuman Restoran

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

335,000 MYR 328 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,020 Sq. Ft.
IVY YAP01151077742
1 minggu yang lepas 781
238,000 MYR 277 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
860 Sq. Ft.
Adrian Foo
1 bulan yang lepas 2843
250,000 MYR 332 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
753 Sq. Ft.
Hock Chai
1 bulan yang lepas 2556
238,000 MYR 270 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
880 Sq. Ft.
Jack Ng