Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

Pelangi Damansara, Bandar Utama, Selangor, Malaysia

350,000 MYR
376 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
932
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Apartment for sale at Pelangi Damansara, PJ
-932 sft
-3rooms, 2bathrooms
-blk K, high floor
-unfurnished unit
-currently Tenanted
-leasehold

-asking price rm350,000

- for more information please contact Esther Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Tidak Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
932 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, Nov 6, 2025 1:05 PM
Eye icon Paparan
3175

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

7-Eleven
433 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
KK Super Mart
659 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
The Club @ Bukit Utama
745 ft
Rekreasi Pusat sukan
3M Minimart
764 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
99 Speedmart
810 ft
Membeli-belah Pasar raya
Poolview Cafeteria
866 ft
Makanan & Minuman Restoran
99 Speedmart
1,004 ft
Membeli-belah Pasar raya
7-Eleven
1,237 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Taman
1,565 ft
Rekreasi Taman
Taman
1,939 ft
Rekreasi Taman
99 Speedmart
2,037 ft
Membeli-belah Pasar raya
BU4 Park
2,044 ft
Rekreasi Taman

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

275,000 MYR 345 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
797 Sq. Ft.
Adiena Liyana Baharudin
2 bulan yang lepas 832
290,000 MYR 387 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
750 Sq. Ft.
Valerie0176663082
5 bulan yang lepas 2130
299,000 MYR 399 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
750 Sq. Ft.
Mohd Azwan Izhar
5 bulan yang lepas 3121
370,000 MYR 411 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
900 Sq. Ft.
Roy Choong 010-2011121
5 bulan yang lepas 1819
370,000 MYR 411 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
900 Sq. Ft.
KHAIRI AZIZI KAMAL HADRI
6 bulan yang lepas 2027
170,000 MYR 259 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
657 Sq. Ft.
Zahed Perunding Hartanah
9 bulan yang lepas 5406

Lihat juga

Esther Fong
Senarai Hartanah 6