Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

Pusat Komersial Seksyen 7, Shah Alam, Selangor, Malaysia

265,000 MYR
331 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
800
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

For Sale:
Shop Apartment, Pusat Komersial Seksyen 7, Shah Alam

GOOD FOR INVESTMENT‼️
HIGH RENTAL DEMAND‼️

--------------------------
Asking Price : RM265,000 Nego
--------------------------

PROPERTY DETAILS :
------------
- Leasehold, bumi lot
- Build up 800 sqft
- 3 Bedroom + 2 Bathroom
- ⁠Blok D Level 1

- KTM Padang Jawa
- SK Seksyen 7, SMK Seksyen 7

Papar
NUR SALASIAH | REN50486
PROTASA PROPERTIES SDN BHD

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
800 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, Nov 6, 2025 1:03 PM
Eye icon Paparan
3653

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Pizza Hut
213 ft
Makanan & Minuman Restoran
Tempat letak kereta
217 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
KFC
266 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Shell Select
305 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Nasi Kandar
449 ft
Makanan & Minuman Restoran
99 Speedmart
492 ft
Membeli-belah Pasar raya
Jogja Ayam Gepuk
Jalan Plumbum S7/S
528 ft
Makanan & Minuman Restoran
ZUS Coffee
Jalan Plumbum P7/P
548 ft
Makanan & Minuman Kafe
Shiha Zikir Nasi Ayam
Jalan Plumbum P7/P
561 ft
Makanan & Minuman Restoran
Bingxue
568 ft
Makanan & Minuman Kafe
McDonald's
574 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Tempat letak kereta
594 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

280,000 MYR 329 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
Ms.Yeo