Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Sudah usang

Jalan Nusaria, Taman Nusantara, Gelang Patah, Johor, Malaysia

450,000 MYR
417 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,080
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Details of property:
📍Jalan Nusaria, Taman Nusantara, Gelang Patah.
▶️Double Storey Terrace House
▶️4 Bedrooms 2 Bathrooms
▶️1080 sqft
▶️Freehold
▶️Bumi Lot Lot
✅Extend Dapur

📌Selling Price: RM 450,000

Untuk maklumat lanjut sila hubungi:
📞 wa.me/ Papar/?text=JlnNusariaTmnNusantara450K
📞 wa.me/ Papar/?text=JlnNusariaTmnNusantara450K

Sekiranya anda mempunyai rumah untuk dijual atau mencari rumah untuk dibeli, boleh hubungi saya. Saya mempunyai pelbagai listing rumah untuk dijual di kawasan johor. Serta menguruskan proses penjualan rumah dari pihak tuan rumah.

Siti Sarah Zainudin
PEA 3440
011.2739.5400
Azmi Real Estate Agency Sdn. Bhd

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,080 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, Nov 6, 2025 1:09 AM
Eye icon Paparan
4579

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

SK Nusantara
778 ft
Pendidikan Sekolah
SMK Taman Nusajaya
1,086 ft
Pendidikan Sekolah
Taman
1,391 ft
Rekreasi Taman
Taman
1,407 ft
Rekreasi Taman
Klinik MM Care
2,011 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
barami seafood
2,037 ft
Makanan & Minuman Restoran
Taman
2,047 ft
Rekreasi Taman
near mart
2,090 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Family Mart
2,103 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Domino's
2,251 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
beriani tidih
2,326 ft
Makanan & Minuman Restoran
7-Eleven
2,369 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

668,000 MYR 477 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
Ruby Tan Johor Property
1 bulan yang lepas 3582
800,000 MYR 476 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur