Simpan Kongsi

Kondominium untuk Dijual

Sudah usang

Irama Wangsa, Wangsa Maju, Kuala Lumpur, Malaysia

750,000 MYR
562 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,335
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

FOR SALE

Irama Wangsa , Wangsa Maju, Kuala Lumpur

Selling Price : RM750k Nego

DETAILS :-
- 1,335sqft
- Freehold Open
- Facing Pool
- Bedrooms: 3+1
- Bathrooms: 2
- Partial Furnished
- Airconds
- 2 Car Park (Side by Side)
- Wet & Dry Kitchen
- Kitchen Table Top

Nearby Amenities:
- 1.5 km to LRT Sri Rampai
- 8km to KLCC
- Wangsa Walk Mall
- AEON Big hypermarket
- Melawati Mall

Accessibility:
- LRT Sri Rampai
- MRR2
- Duke Highway
- AKLEH
- Jalan Ampang
- SPE
- SUKE
- EKVE in progress

For Viewing Arrangements Call/Whatsapp :
Syed Ardi (REN 40864).
Papar.
Raine & Horne International KL

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Sebahagian Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
1,335 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
2
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, Nov 6, 2025 1:01 AM
Eye icon Paparan
2878

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Restoran D Amor
453 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Garsa Kitchen
512 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
SK Wangsa Maju Zon R10
856 ft
Pendidikan Sekolah
Klinik Perubatan Hijraa, Wangsa Maju
Jalan Maju Ria
1,135 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
99 Speedmart
1,237 ft
Membeli-belah Pasar raya
Taman
1,703 ft
Rekreasi Taman
Sekolah Menengah Kebangsaan Taman Seri Rampai
2,041 ft
Pendidikan Sekolah
Sekolah Menengah Kebangsaan Desa Tun Hussein Onn
2,096 ft
Pendidikan Sekolah
Sekolah Kebangsaan Desa Tun Hussein Onn
2,313 ft
Pendidikan Sekolah
Taman permainan
2,323 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman permainan
2,372 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman
2,375 ft
Rekreasi Taman

Kalkulator gadai janji