Simpan Kongsi

Pangsapuri untuk Dijual

Sudah usang

Jalan Pulai 83, Skudai, Johor, Malaysia

160,000 MYR
252 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
635
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

For Sale🔥

Jalan Pulai 83,
Taman Pulai utama 81110, Johor Bahru

- Medium Low Cost Flat
- Level 3
- 3 Bedrooms
- 2 Bathrooms
- Freehold
- Non Bumi Lot
- 635 sqft

Selling Price RM160k
Bank Value RM180k

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
635 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Wed, Nov 5, 2025 1:07 PM
Eye icon Paparan
5415

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Restoran Syed Ali
161 ft
Makanan & Minuman Restoran
99 Speedmart
Jalan Flora 1/9
305 ft
Membeli-belah Pasar raya
Restoran Sri Meranti
328 ft
Makanan & Minuman Restoran
Al-Nawras
Jalan Flora 1/9
374 ft
Makanan & Minuman Restoran
TADIKA TULIP INDAH
633 ft
Pendidikan Tadika
Tadika Qdees Taman Pulai Utama
1,604 ft
Pendidikan Tadika
Al-Rizqi Bistro
1,663 ft
Makanan & Minuman Restoran
TF Value-Mart
1,821 ft
Membeli-belah Pasar raya
U Mall
2,001 ft
Membeli-belah Pusat membeli-belah
Chao Phra Ya TomYum
Jalan Pendidikan 3
2,306 ft
Makanan & Minuman Restoran
Minimart Meranti
2,343 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Hot Plate
Jalan Pendidikan 3
2,421 ft
Makanan & Minuman Restoran

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

165,000 MYR 269 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
614 Sq. Ft.
IRFAN YUSOFF
1 bulan yang lepas 3887
175,000 MYR 254 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
689 Sq. Ft.
Jasen Chia
1 bulan yang lepas 3855
138,000 MYR 212 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
650 Sq. Ft.
Zoey Lee
1 bulan yang lepas 3594
130,000 MYR 200 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
650 Sq. Ft.