Simpan Kongsi

Pangsapuri untuk Dijual

Sudah usang

PERAI INDAH, Perai, Pulau Pinang, Malaysia

85,000 MYR
125 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
678
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

PERAI INDAH, 8 Units Flat for Sale with Tenancy, 3 Room,near Autocity Nagasari.
🔥Price: RM85,000 per unit🔥

- 8 units available for Sale
- Sale with Tenancy Agreement. Immediately get monthly rental income RM650.
- Suitable rent for worker hostel use.
- near with Prai Industry (1 min), Tamn Nagasari (1 min), AutoCity (5 min)
- 678sf
- 3 Room 2 Bathroom

For more info please contact ☎️TEH Papar☎️

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
678 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Wed, Nov 5, 2025 1:06 PM
Eye icon Paparan
3814

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

SMK Guar Perahu indah
Jalan Guar Perahu
131 ft
Pendidikan Sekolah
SK Guar Perahu
Jalan Guar Perahu
732 ft
Pendidikan Sekolah
99 Speedmart
919 ft
Membeli-belah Pasar raya
SK Seri Impian
Jalan Guar Perahu
984 ft
Pendidikan Sekolah
Sekolah
1,345 ft
Pendidikan Sekolah
Tempat letak kereta
1,391 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Medan Selera Guar Perahu
1,739 ft
Makanan & Minuman Restoran
SMK Guar Perahu
2,139 ft
Pendidikan Sekolah
Tempat letak kereta
2,326 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Taman permainan
3,232 ft
Rekreasi Taman permainan

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

130,000 MYR 257 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
506 Sq. Ft.
Ayden Teoh 0182582285
1 bulan yang lepas 1381
125,000 MYR 190 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
657 Sq. Ft.
Jane Ng 012-4269007
1 bulan yang lepas 1585
125,000 MYR 208 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
600 Sq. Ft.
Chii Lee 017-5662022
4 bulan yang lepas 3124
129,999 MYR 198 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
657 Sq. Ft.
JAYDEN KEE
4 bulan yang lepas 3474
120,000 MYR 182 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
660 Sq. Ft.
May Choo
4 bulan yang lepas 3836
140,000 MYR 212 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air