Simpan Kongsi

Kondominium untuk Dijual

Sudah usang

Jalan Pipit 4, Puchong, Selangor, Malaysia

680,000 MYR
467 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,455
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

Condo For Sale
Bandar Puchong Jaya
Atmosfera Condominium
Jalan Pipit 4
Size : 1455sqft
Block A, 3rd floor
4 rooms +3 bathroom
All Built ins & wardrobe
Freehold / Pool
Fully Renovated
Full Condo Falicities
Selling Price : RM 680k (can nego)
Rental Price: RM 2700
Call Papar
wasap.my/ Papar
Selling Lock Stock & Barrel

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
1,455 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Wed, Nov 5, 2025 1:01 PM
Eye icon Paparan
5576

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

SMK Bandar Puchong Jaya (A)
942 ft
Pendidikan Sekolah
Tempat letak kereta
1,119 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
SK Puchong Jaya 2
1,165 ft
Pendidikan Sekolah
Taylor's Lakeside Outdoor Parking
1,247 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Pusat sukan
1,358 ft
Rekreasi Pusat sukan
Taylor's University Lakeside Campus
1,385 ft
Pendidikan Universiti
FamilyMart
1,614 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Johan Tom Yum
1,617 ft
Makanan & Minuman Restoran
Starbucks
Jalan Taylors
1,640 ft
Makanan & Minuman Kafe
Syopz Mall @ Taylor's Lakeside Campus
1,683 ft
Membeli-belah Pusat membeli-belah
Tempat letak kereta
1,693 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
1,703 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

320,000 MYR 273 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,173 Sq. Ft.
William Wan
1 bulan yang lepas 3764
479,000 MYR 341 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,405 Sq. Ft.
Moon Chiew
4 bulan yang lepas 3184
435,000 MYR 310 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air