Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Sudah usang

Taman Uda Jaya, Ampang, Selangor, Malaysia

2,200,000 MYR
358 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
6,150
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

#Coalist

FOR SALE
2 Storey Semi-D (Isabella Type B)
Taman Uda Jaya, Ampang

PRICE: RM2.2 Mil Slim Nego πŸ”₯
(MV RM2.2mil)
βœ… Facing Open
βœ… Ample Parking - can fit 10 cars
βœ… Guarded Gated
βœ… Next to Nature

DETAILS :
- Leasehold (Exp 11 Dec 2096)
- Non Bumi
- Land Size: 6,150sqft
- Built-up : TBA sqft
- 4 Bedrooms
- 3 Bathrooms
- Auto Gate
- VIP Neighbourhood

For more information and viewing appointment:
En Wazi
Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
6,150 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
10
Calendar icon Ditampilkan pada
Wed, Nov 5, 2025 1:08 AM
Eye icon Paparan
4368

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

99 Speedmart
968 ft
Membeli-belah Pasar raya
Sekolah Menengah Agama (A) ILMI
Jalan Rasmi 7
1,050 ft
Pendidikan Sekolah
Sekolah Rendah Islam Integrasi ILMI
Jalan Rasmi 7
1,050 ft
Pendidikan Sekolah
Sekolah Agama Rakyat Kafa Intergrasi Al-Huda
1,237 ft
Pendidikan Sekolah
Taman
1,604 ft
Rekreasi Taman
Taman permainan
1,719 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman
1,739 ft
Rekreasi Taman
Taman
1,804 ft
Rekreasi Taman
DSara Fried Chicken
1,916 ft
Makanan & Minuman Restoran
McDonald's
2,254 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Klinik Mutiara
2,323 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Sekolah Rendah Agama Kampung Melayu Ampang
2,323 ft
Pendidikan Sekolah

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

920,000 MYR 575 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,600 Sq. Ft.
Mohd Difrizul
1 bulan yang lepas 1358
700,000 MYR 196 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
3,574 Sq. Ft.
Salina Perunding Hartanah
1 bulan yang lepas 1117
695,000 MYR 496 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
EffendyShohaili
1 bulan yang lepas 3247
900,000 MYR 391 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur