Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Sudah usang

Jalan Pelandok, Kota Tinggi, Johor, Malaysia

208,000 MYR
286 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
728
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
1
Bilik Air

Penerangan

New Listing🔥

Jalan Pelandok, Taman Kota, 81900 Kota Tinggi, Johor

Type : Double Storey Low Cost
3 Bedroom
1 Bathroom
14x52
Land Size : 732 sqft

- Rear Full Extend
- Additional 1 Room
- Toilet Tiles

Selling Price : RM198K
MV Price : RM220K

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
1
Maximize icon Saiz harta
728 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, Nov 4, 2025 1:12 PM
Eye icon Paparan
5390

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Sekolah Menegah Kebangsan Taman Kota Jaya
2,913 ft
Pendidikan Sekolah

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

390,000 MYR 279 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
muhamad aries
3 bulan yang lepas 4963
230,000 MYR 261 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
882 Sq. Ft.
UMAIR ZANIL
3 bulan yang lepas 5586
365,000 MYR 261 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
Yusairri Aminsyah
3 bulan yang lepas 7246
300,000 MYR 340 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
882 Sq. Ft.
ARZAIM BARIMIN
4 bulan yang lepas 3731
415,000 MYR 296 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
Mohd Arfan Shah
6 bulan yang lepas 4974
329,000 MYR 235 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
Ashraff Haiqal
6 bulan yang lepas 4831

Lihat juga

Diah Jual Beli Hartanah Murah
Senarai Hartanah 46