Simpan Kongsi

Banglo untuk Dijual

Sudah usang

Jalan Enggang, Setiawangsa, Kuala Lumpur, Malaysia

2,400,000 MYR
492 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
4,880
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

For Sale: Corner Lot Bungalow, Jalan Enggang, Taman Keramat, Kuala Lumpur

Facing Mainroad

set viewing house today whatsapp Papar Encik Umar
set viewing house today whatsapp Papar Encik Umar
set viewing house today whatsapp Papar Encik Umar

Asking Price: RM2.4 mil (Negotiable)

Property Details:
Type: Abandoned House (Existing structure to be demolished by owner)
Unit: Corner Lot
Tenure: Leasehold (Bumi Lot) – Expiry 2088
Title Type: Individual
Land Area: 4880 sqft

Location Highlights:
* Prime location in Taman Keramat
* Matured neighborhood with excellent connectivity
* Ideal for rebuilding a dream home or investment opportunity

koe

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
4,880 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, Nov 4, 2025 1:07 AM
Eye icon Paparan
2171

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Sekolah Menengah Kebangsaan Keramat Wangsa
676 ft
Pendidikan Sekolah
Wedrink
1,066 ft
Makanan & Minuman Kafe
AK-47
1,276 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
BananaBro
Jalan Taman Setiawangsa, 37/56, AU2 Taman Keramat
1,280 ft
Makanan & Minuman Restoran
AEON Mall AU2
1,342 ft
Membeli-belah Pusat membeli-belah
Starbucks
Jalan Taman Setiawangsa
1,358 ft
Makanan & Minuman Kafe
Guardian
Jalan Taman Setiawangsa
1,532 ft
Penjagaan kesihatan Farmasi
Pizza Hut
Jalan Taman Setiawangsa
1,549 ft
Makanan & Minuman Restoran
Sushi King
Jalan Taman Setiawangsa
1,565 ft
Makanan & Minuman Restoran
Burger King
1,578 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Pasar Malam AU2, Keramat
1,585 ft
Membeli-belah Pusat membeli-belah
Nando's
Jalan Taman Setiawangsa
1,588 ft
Makanan & Minuman Restoran

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

830,000 MYR 194 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
4,288 Sq. Ft.
Ammeer Nadzrai
1 bulan yang lepas 447
830,000 MYR 332 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
2,500 Sq. Ft.
Ariff Rahmat IQI Realty
1 bulan yang lepas 625
1,200,000 MYR 223 MYR / Sq. Ft.