Simpan Kongsi

Rumah Bandar untuk Dijual

Sudah usang

Jalan Seri Putra 7/4, Bangi, Selangor, Malaysia

340,000 MYR
304 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,120
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

🏡 FOR SALE:
Putravilla Townhouse Bandar Seri Putra, Bangi Jalan Seri Putra 7/4
Upper Floor Freehold 1120 kps, 22 x 80

Asking : RM 360k nego
Contact : Papar

wasap.my/ Papar/townhouseupperfloorseriputrabangi

Details:
3 Bilik, 2 Bilik Air
Freehold, Upper Floor
Luas : 1120 , Bukaan 22 x 80 (so blh extend belah depan atas)

Rumah ni blh dijual dengan perabot depends boleh discuss.

Lokasi Strategik:
Dekat sekolah 550 meter
Ssurau,
Lotus’s, &
Bangi Wonderland

Akses mudah ke PLUS, ELITE, LEKAS

WhatsApp sekarang untuk tengok rumah!

JUNAIDA REN 56575
Papar

wasap.my/ Papar/townhouseupperfloorseriputrabangi3

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,120 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Mon, Nov 3, 2025 1:07 PM
Eye icon Paparan
6629

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Taman Permainan Acacia
374 ft
Rekreasi Taman permainan
Sekolah Kebangsaan Bandar Seri Putra
568 ft
Pendidikan Sekolah
Tadika
850 ft
Pendidikan Tadika
Playground BSP 8
1,745 ft
Rekreasi Taman
Playground BSP 3
2,339 ft
Rekreasi Taman
Sekolah Rendah Agama Pekan Bangi
3,251 ft
Pendidikan Sekolah
SMK Bandar Seri Putra
3,675 ft
Pendidikan Sekolah
Universiti Islam Selangor
4,478 ft
Pendidikan Universiti

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

535,000 MYR 287 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,862 Sq. Ft.
Wadihan Fairuz
1 bulan yang lepas 3684
329,000 MYR 228 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,446 Sq. Ft.
fakhrurrazi
1 bulan yang lepas 3520
329,000 MYR 228 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,446 Sq. Ft.
Mohd Yasser Bin Ibrahim
2 bulan yang lepas 3929
498,000 MYR 288 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,732 Sq. Ft.
bilya ariff
3 bulan yang lepas 8211
333,000 MYR 230 MYR / Sq. Ft.