Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

Kampung Dato Sulaiman Menteri, 81100, Johor Bahru, Johor, Malaysia

360,000 MYR
399 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
903
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

🏑 Residensi PR1MA Tebrau, Johor Bahru

===========================

πŸ“Location: Kampung Dato Sulaiman Menteri, 81100 Johor Bahru
Property Type : Serviced Apartment
πŸ›Œ Bedrooms : 3 bedroom
πŸ› Bathrooms : 2 bathroom
πŸ“ Build up: 903sqft
πŸ“„ Lot Type: Bumi lot
πŸ“œ Tenure: Leasehold

===========================

Selling Price: RM375K
Market Value: RM400K

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
903 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, Nov 1, 2025 1:02 PM
Eye icon Paparan
10359

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Klinik Desa Antoi, Kg. Dato Sulaiman Menteri
Jalan Bunga Antoi
66 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Restoran
Jalan Bunga Ros
72 ft
Makanan & Minuman Restoran
Mini Market
85 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Restoran
Jalan Bunga Ros
135 ft
Makanan & Minuman Restoran
Pak Mat Othman Station
Jalan Bunga Ros
535 ft
Makanan & Minuman Restoran
Sekolah Agama Majidi Baru
Jalan Bunga Antoi
600 ft
Pendidikan Sekolah
Sekolah Agama Dato' Sulaiman Menteri
Jalan Bunga Melor
735 ft
Pendidikan Sekolah
Sekolah Menengah Kebangsaan Tun Syed Nasir Ismail
Jalan Bunga Raya
906 ft
Pendidikan Sekolah
Tempat letak kereta
994 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Sekolah Kebangsaan Majidi Baru
Jalan Bunga Cempaka
1,332 ft
Pendidikan Sekolah
Taman
Jalan Bunga Melati
1,532 ft
Rekreasi Taman
Restoran Alif
1,755 ft
Makanan & Minuman Restoran

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

450,000 MYR 468 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
961 Sq. Ft.
Sheng Long
1 bulan yang lepas 5073
390,000 MYR 430 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
906 Sq. Ft.
Daniel Tan
1 bulan yang lepas 5185
438,000 MYR 363 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,206 Sq. Ft.