Simpan Kongsi

Banglo untuk Dijual

Sudah usang

Section 2, Shah Alam, Selangor, Malaysia

1,200,000 MYR
166 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
7,238
Saiz harta (Sq. Ft.)
5
Bilik Tidur
4
Bilik Air

Penerangan

2 Storey Bungalow Section 2, Shah Alam
Near Kompleks PKNS, SIRIM

NOTES-TO-AGENT:
Property under Pentadbir. Additional processing time might incur, to get Order For Sale (1-3 months).

(A) DETAILS

Land Size: 7238sqf/672.50sqm
Build-Up: 3,000 sqf (approximately)
Bedroom: 5
Bathroom: 4
Store: 2 (1 inside, 1 outside)
Status: Leasehold Bumi-Lot (Balanced Lease: 49 Years )
Title: Individual
Security: Non-Gated & Guarded

(B) UNIQUE FEATURES

1. Well Kept Unit.
2. No leaking at the meantime.
3. All toilets, refurbished around 10+- years ago. Condition still pristine.
4. Split garden/courtyard & car porch.
5. Porch can fit 4-5 cars.

(C) NEARBY AMENITIES
- 200 mtrs to Tasik Shah Alam
- 750 mtr to SIRIM Main Gate
- 1km to Kompleks PKNS Shah Alam

Asking Price: RM 1.2mil
Market Value: RM 2 mil (approximately)

Hana Wahid | REN20104
Landsworth
Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
5
Bathtub icon Bilik Air
4
Maximize icon Saiz harta
7,238 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
4
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, Nov 1, 2025 1:09 AM
Eye icon Paparan
5154

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

KFC
384 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
SMK Sultan Salahuddin Abdul Aziz Shah
427 ft
Pendidikan Sekolah
Taman permainan
738 ft
Rekreasi Taman permainan
Tempat letak kereta
863 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
McDonald's
1,260 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Tempat letak kereta
1,286 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Taman permainan
1,398 ft
Rekreasi Taman permainan
Tempat letak kereta
1,598 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
1,611 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
1,637 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta