Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Sudah usang

Perjiranan 12/, Johor Bahru, Johor, Malaysia

820,000 MYR
532 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,540
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
4
Bilik Air

Penerangan

FOR SALE/ 出售

BANDAR DATO ONN
- Perjiranan 12/
- ⁠22x70
- ⁠4 bedroom 4 bathroom
- ⁠Vacant soon
- ⁠Direction: East
- ⁠Age:9years
- ⁠Fully renovated /furnished
- ⁠Security fee: RM80
- ⁠Sale RM820k

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
4
Sofa icon Perabot
Sepenuhnya Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
1,540 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Fri, Oct 31, 2025 1:13 PM
Eye icon Paparan
8044

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Taman
276 ft
Rekreasi Taman
Tempat letak kereta
344 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Taman
554 ft
Rekreasi Taman
Taman
751 ft
Rekreasi Taman
Taman
784 ft
Rekreasi Taman
Taman
1,299 ft
Rekreasi Taman
Taman
1,470 ft
Rekreasi Taman
Taman
1,509 ft
Rekreasi Taman
Tempat letak kereta
1,916 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
1,955 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Restoran ON Square
1,972 ft
Makanan & Minuman Restoran
Klinik Tan
2,034 ft
Penjagaan kesihatan Klinik

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

768,000 MYR 656 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,170 Sq. Ft.
Didie Farhan Bin mohammad Zamri
1 bulan yang lepas 3864
688,000 MYR 447 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,540 Sq. Ft.
Didie Farhan Bin mohammad Zamri
1 bulan yang lepas 3839
1,400,000 MYR 268 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
4 Bilik Air
5,231 Sq. Ft.
Amnah Rasyiqah
1 bulan yang lepas 3839
1,200,000 MYR 504 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
4 Bilik Air
2,380 Sq. Ft.
Miho
1 bulan yang lepas 4262
830,000 MYR 553 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,500 Sq. Ft.
Clara Chan
1 bulan yang lepas 4199
608,000 MYR 216 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
2,813 Sq. Ft.
Jessica Boey
1 bulan yang lepas 3171

Lihat juga

Betty Ng
Senarai Hartanah 35