Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

Residensi Pr1ma Alam Damai, Cheras, Kuala Lumpur, Malaysia

320,000 MYR
322 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
995
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Residensi Pr1ma Alam Damai 995 sq.ft @ Alam Damai, KL Cheras.

* 100% Loan / KWSP withdrawal / LPPSA Boleh apply
* Please Call Papar or Whatsapp me at Papar
===========================================
SELLING PRICE : RM330,000 (CONTACT ME FOR BEST PRICE)
Contact : Papar (Benjamin) or Whatsapp me at Papar
===========================================
Property Details:
- Leasehold / Non bumi
- Built up : 995 sq.ft
- 3 Bedrooms / 2 Bathrooms / 2 Parking lot
- Basic developer handover condition

Facilities :
- Surau
- Community Centre
- Playground
- Futsal / Badminton Court
- 24 hour Security

Amenities :
Taman Connaught (MRT), Taman Suntex (MRT), Sri Raya (MRT), Bandar Tun Hussein Onn (MRT), Sungai Besi (MRT)

Accessibilities :
- MRR2
- Cheras-Kajang
- Terminal Bersepadu Selatan (TBS)

** Interested Please Call Papar or Whatsapp me at Papar for further information/ viewing appointment.

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
995 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
2
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, Oct 30, 2025 1:02 PM
Eye icon Paparan
5009

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Taman
161 ft
Rekreasi Taman
Sekolah Kebangsaan Alam Damai
676 ft
Pendidikan Sekolah
Sekolah Menengah Kebangsaan Alam Damai
869 ft
Pendidikan Sekolah
Roti Canai Kambing Perindu
902 ft
Makanan & Minuman Kafe
Marhabah
1,024 ft
Makanan & Minuman Restoran
Klinik Mediviron
1,086 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Alam Damai Market (Temporaly)
1,135 ft
Membeli-belah Pusat membeli-belah