Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Sudah usang

Taman Sri Tanjung, Semenyih, Selangor, Malaysia

345,000 MYR
246 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,400
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

For Sale !!!!

Teres 1 Tingkat @ Taman Sri Tanjung ,Semenyih

ASKING PRICE : RM 345k sahaja
Contact : Faizal Papar

Details :
********
-Intermediate unit
- Leasehold / Bumi lot
- Land Area : 20 x 70 (1400sqft)
- Built up : 1000sqft approx
- 3 bedrooms & 2 bathrooms , 1 stor
-Renovation : Extended wet kitchen, table top & kitchen cabinet, car porch awning,

- LEKAS Highway

Harga jualan : RM345,000
- Loan dan lawyer saya uruskan
- Booking flexible
- Boleh keluarkan EPF Acc 2
- Bank loan @ LPPSA loan

Yang berminat, sila hubungi :

Faizal Papar
REN24969

Segala urusan jual beli saya akan uruskan.

**ctft

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,400 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, Oct 30, 2025 1:10 AM
Eye icon Paparan
5126

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Taman
492 ft
Rekreasi Taman
Taman
1,398 ft
Rekreasi Taman
Taman
1,575 ft
Rekreasi Taman
Restoran 52
Jalan Sungai Lalang
1,719 ft
Makanan & Minuman Restoran
KK Super Mart
1,942 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Taman Sahabat
2,188 ft
Rekreasi Taman
Hiew Piow Park
2,493 ft
Rekreasi Taman
Sekolah Kebangsaan Semenyih
2,982 ft
Pendidikan Sekolah
Taman
3,022 ft
Rekreasi Taman
Restoran
3,064 ft
Makanan & Minuman Restoran
Sekolah Rendah Agama Pekan Semenyih
3,077 ft
Pendidikan Sekolah
Aik Ann Park
3,130 ft
Rekreasi Taman

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

310,000 MYR 238 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,300 Sq. Ft.
Muhammad Ammar
1 bulan yang lepas 1122
260,000 MYR 186 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur