Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Sudah usang

Jalan Pinggiran USJ, Petaling Jaya, Selangor, Malaysia

639,000 MYR
415 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,540
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

Double Storey Terrace
Jalan Pinggiran USJ

Asking RM639k Slightly Nego!
MV RM670k

Gated & Guarded
Freehold
20x70
1540 sqft
4 Bedroom
3 Bathroom
1 Store

Kitchen Cabinet
Plaster ceiling
1 unit aircond
Extra Land behind - 10ft approx

RM60 - Security Fees

Facilities
Playground
Surau
Walking distance to Shop lot

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
1,540 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Wed, Oct 29, 2025 1:15 PM
Eye icon Paparan
4499

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Taman
495 ft
Rekreasi Taman
Restoran Rempah Bonda
997 ft
Makanan & Minuman Restoran
Jasmine Bistro
1,178 ft
Makanan & Minuman Restoran
Tempat letak kereta
1,181 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Taman
1,204 ft
Rekreasi Taman
Tempat letak kereta
1,217 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Klinik Mediviron
1,237 ft
Penjagaan kesihatan Doktor
7-Eleven
Jalan Pinggiran USJ 1/9
1,299 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Tempat letak kereta
1,414 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
99 Speedmart
Jalan Pinggiran USJ 1/9
1,453 ft
Membeli-belah Pasar raya
Taman permainan
1,457 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman
1,486 ft
Rekreasi Taman

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

680,000 MYR 340 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
2,000 Sq. Ft.
Mohammad hidayat
1 bulan yang lepas 3334
870,000 MYR 493 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,765 Sq. Ft.
PN LINDA OTHMAN 0172529723
1 bulan yang lepas 1935
878,000 MYR 532 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,650 Sq. Ft.
Helmy Izzudin
1 bulan yang lepas 1361
650,000 MYR 325 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur