Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

Pangsapuri Rimau Perdana, Shah Alam, Selangor, Malaysia

175,000 MYR
206 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
850
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Pangsapuri Rimau Perdana Bukit Rimau Kota Kemuning Shah Alam.

Detail
> Bolck 12
> Ting 4
> Freehold
> Size Builup 850sf
> 3 badroom 2 bath
> Kit Cabinet
> Security
> Swimming Pool
> maintenance fees rm 80

Selling Price RM 175,000

* LOW DEPOSIT* ? Dont Worry Discuss with us
.

For viewing and appointment, please contact:

⭐Aizuddin Ali (REN74821)
☎️ Papar
🏡Maxxan Realty
.
For Others Propertys , please acess my website
.
=========== Papar ==========
.
*Photo are the actual unit
.
*PROPERTY WANTED*
Dear Owner, if you have any property which you would like to RENT/SELL:
Please contact me for free consultation.

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
850 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, Oct 28, 2025 1:03 PM
Eye icon Paparan
6967

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Taman
630 ft
Rekreasi Taman
Tempat letak kereta
1,017 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
1,053 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Klinik Alam Medic
1,138 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Uncle Jang Korean Restaurant
1,345 ft
Makanan & Minuman Restoran
Mr. Roti Canai
1,398 ft
Makanan & Minuman Restoran
Tempat letak kereta
1,545 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
KLOG
Jalan Sungai Burung Y32/Y
1,572 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Tempat letak kereta
1,594 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
SK Dental Clinic
Jalan Sungai Burung Y32/Y
1,768 ft
Penjagaan kesihatan Doktor gigi
Restoran Kar Hiong
1,778 ft
Makanan & Minuman Restoran
Klinik Aurora
1,788 ft
Penjagaan kesihatan Klinik

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa