Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Sudah usang

Jalan Sungai Keramat 33, Klang, Selangor, Malaysia

355,000 MYR
394 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
900
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Jalan Sungai Keramat 33
Taman klang Utama

Asking Price: RM355,000

Double Storey
Land Area: 1260sqft
Build Up : 900sqft
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Title: Freehold

230m to Sekolah Kebangsaan Taman Klang Utama,
300m to SMK Taman Klang Utama
900m to Econsave Klang Utama
1.1km to Pasaraya Matahari Klang Utama
5.1km to AEON BiG Klang
5.1km to Sekolah Rendah Islam Hira'
5.7km to Mahkamah Rendah Syariah Klang
6.1km to Sekolah Rendah Agama Integrasi Tengku Ampuan Fatimah
6.4km to Columbia Asia Hospital
7.2km to Pasar Besar Klang Meru
8.2km to Klang Parade
9km to Giant Klang Sentral
10km to Lotus's Setia Alam

Call/Whatsapp
Papar
Firdaus Basiran (FB)
REN19102
Nilai Harta Shah Alam

Wasap.my/ Papar/JalanSungaiKeramat

Nilai Harta Consultant Sdn Bhd (VE(1)0134)

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
900 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Mon, Oct 27, 2025 1:07 AM
Eye icon Paparan
5634

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

SK Taman Klang Utama
686 ft
Pendidikan Sekolah
SMK Taman Klang Utama
1,063 ft
Pendidikan Sekolah
Kedai Kopi dan Makanan Cheong Lee
Lintang Sungai Keramat 7C
2,133 ft
Makanan & Minuman Restoran
Taman
2,316 ft
Rekreasi Taman
Matahari
2,339 ft
Membeli-belah Pasar raya
Taman
2,405 ft
Rekreasi Taman
Setia RM2
2,477 ft
Membeli-belah Pasar raya
99 Speedmart
2,572 ft
Membeli-belah Pasar raya
Taman
2,776 ft
Rekreasi Taman
Nasi Lemak Ibu
2,835 ft
Makanan & Minuman Kafe
Taman
3,566 ft
Rekreasi Taman

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

350,000 MYR 318 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
1,100 Sq. Ft.