Simpan Kongsi

Pangsapuri untuk Dijual

Sudah usang

Jalan Tasek 64 Seri Alam, Masai, Johor, Malaysia

135,000 MYR
205 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
657
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Low Cost Flat @ Jalan Tasek 64 Seri Alam FOR SALE

3Bedrooms
2Bathrooms
Built up : (657sqft)
Freehold
All Race Can Buy
Fan and lighting and kitchen
Selling Price RM 135k
Bank value RM 180k

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
657 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, Oct 21, 2025 1:08 PM
Eye icon Paparan
7308

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Sekolah Menengah Kebangsaan Seri Alam
Jalan Tasek 64
115 ft
Pendidikan Sekolah
Sekolah Kebangsaan Bandar Seri Alam
1,299 ft
Pendidikan Sekolah
Sekolah Menengah Kebangsaan Seri Alam 2
2,405 ft
Pendidikan Sekolah
SJK (T) Bandar Seri Alam
2,808 ft
Pendidikan Sekolah
SJK (C) Nam Heng 南兴华文小学
2,904 ft
Pendidikan Sekolah

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

155,000 MYR 238 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
650 Sq. Ft.
IRFAN YUSOFF
1 bulan yang lepas 3577
180,000 MYR 304 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
592 Sq. Ft.
JB Max
1 bulan yang lepas 3116
238,000 MYR 280 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
Faridah Osman
1 bulan yang lepas 2058
218,000 MYR 294 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
742 Sq. Ft.
Jasper Ho
1 bulan yang lepas 2089
188,000 MYR 221 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
JAMES NEO
1 bulan yang lepas 2114
245,000 MYR 288 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
Gemma Wong
2 bulan yang lepas 2358

Lihat juga

Stefan Yu
Senarai Hartanah 15