Simpan Kongsi

Banglo untuk Dijual

Sudah usang

Taman Aman Perdana, Aman Perdana, Selangor, Malaysia

990,000 MYR
248 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
4,000
Saiz harta (Sq. Ft.)
5
Bilik Tidur
5
Bilik Air

Penerangan

FOR SALE -Double Storey Bungalow Taman Aman Perdana, Klang, Selangor
,
- BELOW MARKET
- CHEAPEST FOR SIZE (50’x80’)
,
DETAILS:
⁃ Freehold Open
⁃ Land Size: 4,000 sqft (50’x80’)
⁃ Built-Up: 2,750 sqft approx.
⁃ 4+1 Bedrooms | 5 Bathrooms
⁃ Facing South
⁃ Maintenance: RM 100/month
==================================
ASKING PRICE : RM 990,000 (negotiable)
==================================
,
For more info / viewing session, Please contact:
BADRUZ ZAMAN
Call/Whatsapp : Papar
list_zmrs

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
5
Bathtub icon Bilik Air
5
Sofa icon Perabot
Sebahagian Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
4,000 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Fri, Jul 18, 2025 12:12 AM
Eye icon Paparan
4835

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

SJK (C) Pin Hwa 2
Lorong Haji Abdul Manan
1,250 ft
Pendidikan Sekolah
Taman permainan
2,205 ft
Rekreasi Taman permainan
99 Speedmart
2,661 ft
Membeli-belah Pasar raya
G-Mart
Jalan Aman Perdana 10C/KU5
2,799 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Burger King
Jalan Aman Perdana 10C/KU5
2,805 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
7-Eleven
Jalan Aman Perdana 10C/KU5
2,838 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

970,000 MYR 243 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
5 Bilik Air
4,000 Sq. Ft.
Jesslyn Seng
12 jam yang lepas 127
1,150,000 MYR 288 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
5 Bilik Air
4,000 Sq. Ft.
Jesslyn Seng
2 hari yang lepas 268