Simpan Kongsi

Rumah Bandar untuk Dijual

Sudah usang

Taman Puteri, Hulu Langat, Selangor, Malaysia

377,000 MYR
322 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,170
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

3 rooms 2 bathrooms townhouse

For Sale
Taman Puteri

House Specs:-
============
* Type: Townhouse
* BU: 1,170 sqft
* Gated & Guarded
* Freehold
* 3 rooms 2 bathrooms
* Low Density
* Price: RM 377k

Interested Please Call
TF Lee 016 | Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,170 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Fri, Jul 18, 2025 12:11 AM
Eye icon Paparan
11217

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

SK Taman Puteri
43 ft
Pendidikan Sekolah
Tempat letak kereta
243 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
764 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Kedai serbaneka
1,194 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Restoran
1,293 ft
Makanan & Minuman Restoran
Venice Hill Club House
1,312 ft
Rekreasi Pusat sukan
Restoran
1,388 ft
Makanan & Minuman Restoran
Restoran
1,453 ft
Makanan & Minuman Restoran
Restoran
1,490 ft
Makanan & Minuman Restoran
Restoran
1,870 ft
Makanan & Minuman Restoran
Restoran
1,965 ft
Makanan & Minuman Restoran
Restoran
2,001 ft
Makanan & Minuman Restoran

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

300,000 MYR 329 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
911 Sq. Ft.
SAFA
2 bulan yang lepas 3584
360,000 MYR 395 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
911 Sq. Ft.
Hasmah
3 bulan yang lepas 6586
380,000 MYR 317 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,200 Sq. Ft.
Hana
8 bulan yang lepas 12396
380,000 MYR 317 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,200 Sq. Ft.
Hana
8 bulan yang lepas 12390
380,000 MYR 317 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,200 Sq. Ft.
Hana
8 bulan yang lepas 12358