Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

Pinggiran Batu Caves, Batu Caves, Selangor, Malaysia

310,000 MYR
339 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
915
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

πŸ”₯ PANGSAPURI SAUJANA GOMBAKπŸ”₯

πŸ“ Lokasi: Pinggiran Batu Caves, Gombak
🏑 Jenis Hartanah: Apartment
🏠 Saiz Rumah: 915 sqft
πŸ› Bilik Tidur: 3
🚽 Bilik Air: 2
πŸš— Ruang Parkir: 1
πŸ”‘ Status: Leasehold (Bumi)

✨ Special Features:
βœ… Kitchen cabinet
βœ… Corner unit

SK Taman Sri Gombak = 1.8 km
SK Sungai Kertas = 2.1 km
SMK Sungai Kertas = 1.5 km
SMK Hillcrest = 2.5 km

Masjid An Nur = 750 m
Masjid Al Khairiyah = 1.8 km

πŸ’° Asking Price: RM310k
πŸ“Š Market Value: RM350k

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
915 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Fri, Jul 18, 2025 12:04 AM
Eye icon Paparan
11518

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

99 Speedmart
371 ft
Membeli-belah Pasar raya
Tempat letak kereta
715 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Taman
1,522 ft
Rekreasi Taman
Tempat letak kereta
1,598 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
99 Speedmart
1,775 ft
Membeli-belah Pasar raya
Taman permainan
1,781 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman
1,791 ft
Rekreasi Taman
KK Super Mart
1,864 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Taman permainan
1,998 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman permainan
2,231 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman permainan
2,297 ft
Rekreasi Taman permainan
SMK Sungai Kertas
2,579 ft
Pendidikan Sekolah

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

265,000 MYR 266 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
996 Sq. Ft.
EffendyShohaili
2 bulan yang lepas 2292
300,000 MYR 317 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
947 Sq. Ft.
Dinie Akmal
4 bulan yang lepas 3544
265,000 MYR 269 MYR / Sq. Ft.