Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

Jalan Kiara, Kajang, Selangor, Malaysia

420,000 MYR
400 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,050
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Camellia Residence Sungai Long for sale

Camellia Residence Sungai Long details :
Camellia Residence
Property Address: Jalan Kiara, Sungai Long
Share Latest pics
No of rooms/bath 3 room 2 bathroom
Built Up: sq ft 1050 sqft
Is your unit occupied or vacant? Vacant till March
Which Level? 8
No of carparks: 2
Strata Ready? Not yet
How maintenance fees? 316

Kindly contact MOHD Papar for details
and viewing

: Mohd – Papar
: Legacy Real Property Sdn Bhd
: Papar
: Papar
: Papar

** EJEN HARTANAH BERDAFTAR DENGAN LEGACY REAL PROPERTY. AKTIF DI KAWASAN Camellia Residence Sungai Long DAN KAWASAN-KAWASAN BERHAMPIRAN**

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,050 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
2
Calendar icon Ditampilkan pada
Fri, Jul 18, 2025 12:03 AM
Eye icon Paparan
4878

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Pizza Hut
69 ft
Makanan & Minuman Restoran
KK Super Mart
79 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Klinik First Medicare
135 ft
Penjagaan kesihatan Doktor
Klinik Pergigian Drs Wong & Partners
157 ft
Penjagaan kesihatan Doktor gigi
7-Eleven
197 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Syed Maju
230 ft
Makanan & Minuman Restoran
deli2go
289 ft
Makanan & Minuman Kafe
Tealive
522 ft
Makanan & Minuman Kafe
Maverick International Primary School
922 ft
Pendidikan Sekolah
7-Eleven
1,627 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
SK Bandar Sunway Semenyih
1,975 ft
Pendidikan Sekolah
Aik Ann Park
1,978 ft
Rekreasi Taman

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

229,800 MYR 264 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
870 Sq. Ft.
Kent Chong
1 minggu yang lepas 666
230,000 MYR 271 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
Irwan Salleh