Simpan Kongsi

Banglo untuk Dijual

Sudah usang

Section 22, Petaling Jaya, Selangor, Malaysia

1,800,000 MYR
314 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
5,730
Saiz harta (Sq. Ft.)
7
Bilik Tidur
6
Bilik Air

Penerangan

For Sale : 2.5 Storey Bungalow House, Section 22, Petaling Jaya

🔥Walking distance to Paramount LRT
🔥Walking distance to lake park

Asking Price : RM1,800,000
Call : Yusre Papar

Details:
- Leasehold bumi lot
- Build up 3,200 approx
- Land area 5,730 sqft
- 7bedrooms, 6bathrooms

Papar
REN 26277
IQI Realty sdn bhd

*aisy

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
7
Bathtub icon Bilik Air
6
Maximize icon Saiz harta
5,730 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, Jul 17, 2025 12:15 AM
Eye icon Paparan
7833

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

99 Speedmart
125 ft
Membeli-belah Pasar raya
Makanan segera
1,168 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Makanan segera
1,204 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Tempat letak kereta
1,286 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Taman permainan
1,473 ft
Rekreasi Taman permainan
Tempat letak kereta
1,686 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
1,765 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tadika Manarul Islam
Jalan SS 1/35
1,808 ft
Pendidikan Tadika
Sekolah Kebangsaan Kampung Tunku
Jalan SS1/11
1,857 ft
Pendidikan Sekolah
Restoran Bumbung Kampung Tunku
Jalan Baiduri SS 1/22
1,900 ft
Makanan & Minuman Restoran
KK Super Mart
1,932 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
KAFA Integrasi Manarul Islam
Jalan SS 1/35
1,942 ft
Pendidikan Sekolah

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

3,800,000 MYR 442 MYR / Sq. Ft.
7 Bilik Tidur
7 Bilik Air