Simpan Kongsi

Pangsapuri untuk Dijual

Sudah usang

Pangsapuri Sri Penara, Cheras, Kuala Lumpur, Malaysia

280,000 MYR
431 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
650
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

[Cantik+Siap Perabot] Pangsapuri Sri Penara, Bdr Tasik Permaisuri, Cheras, KL

Harga : RM280,000 (Negotiable)
Untuk respon segera : Papar

PROPERTY DETAILS:
- Leasehold (Bumi) [Balance 73 tahun]
- Maintenance fee : RM65
- Built Up : 650 sqft
- 3 Bedroom
- 2 Bathroom
- Renovated
- Kitchen Cabinet
- Fully Furnish

Razif
Chester Properties Sdn Bhd

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Sepenuhnya Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
650 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, Jul 17, 2025 12:06 AM
Eye icon Paparan
14419

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Tempat letak kereta
581 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Sekolah Kebangsaan Seri Tasik
732 ft
Pendidikan Sekolah
Tempat letak kereta
906 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
991 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
SMK Seri Tasik
Jalan 6/106
1,096 ft
Pendidikan Sekolah
Kayu Nasi Kandar
1,188 ft
Makanan & Minuman Restoran
PappaRich
1,299 ft
Makanan & Minuman Restoran
Q Bistro Nasi Kandar
1,339 ft
Makanan & Minuman Restoran
Pusat membeli-belah
1,345 ft
Membeli-belah Pusat membeli-belah
99 Speedmart
1,348 ft
Membeli-belah Pasar raya
Guardian
1,355 ft
Penjagaan kesihatan Farmasi
7-Eleven
Jalan Sri Permaisuri 8
1,381 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

200,000 MYR 326 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
613 Sq. Ft.
Mohd Ammar
6 hari yang lepas 167
255,000 MYR 392 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
650 Sq. Ft.
Razif
1 bulan yang lepas 597
175,000 MYR 238 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
735 Sq. Ft.
Alan Lee
1 bulan yang lepas 744
169,000 MYR 296 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
570 Sq. Ft.
Conie lai
1 bulan yang lepas 745