Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Sudah usang

Suasana Bandar Tun Hussein Onn, Cheras, Selangor, Malaysia

860,000 MYR
304 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
2,828
Saiz harta (Sq. Ft.)
5
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

Suasana Bandar Tun Hussein Onn
1.5 Storey Terrace Corner Lot

RM860,000 Negotiable

Details:
Freehold Non Bumi
Built Up: 2095sqft
Land Size: 2828sqft
5 Bedroom 3 Bathroom
Renovated & Extended

CONTACT :

FIKRI YASMIN (REN 28978)
Papar
FY Property Group
MN Associates Sdn Bhd

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
5
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
2,828 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Wed, Jul 16, 2025 12:15 AM
Eye icon Paparan
4834

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

SK Bandar Tun Hussein Onn
102 ft
Pendidikan Sekolah
99 Speedmart
1,010 ft
Membeli-belah Pasar raya
7-Eleven
1,102 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
KK Super Mart
1,188 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
McDonald's
1,220 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
99 Speedmart
1,270 ft
Membeli-belah Pasar raya
7-Eleven
1,381 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Taman Megah Park
1,572 ft
Rekreasi Taman
99 Speedmart
1,598 ft
Membeli-belah Pasar raya
Mesra
2,034 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Kedai Kopi Heng Long
2,064 ft
Makanan & Minuman Restoran
Taman
2,231 ft
Rekreasi Taman

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

1,250,000 MYR 434 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
5 Bilik Air
2,880 Sq. Ft.
Melissa Lim
1 bulan yang lepas 1117
900,000 MYR 376 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
4 Bilik Air
2,395 Sq. Ft.
Melissa Lim
1 bulan yang lepas 1010
580,000 MYR 352 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,650 Sq. Ft.
Aizat Saiful
2 bulan yang lepas 1078
1,140,000 MYR 285 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
4 Bilik Air
4,000 Sq. Ft.
Nazirul Akmal
3 bulan yang lepas 2513
1,550,000 MYR 509 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
5 Bilik Air
3,048 Sq. Ft.
Miky Kum