Simpan Kongsi

Rumah Bandar untuk Dijual

Sudah usang

TAMAN AMANSIARA, Selayang, Selangor, Malaysia

290,000 MYR
241 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,204
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

TAMAN AMANSIARA, SELAYANG

# 1204SF
# Upper Unit
# Duo Belcony
# Phase 1
# 3 ROOMS
# 2 BATHROOMS
# RENOVATED

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,204 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Wed, Jul 16, 2025 12:09 AM
Eye icon Paparan
18793

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

99 Speedmart
643 ft
Membeli-belah Pasar raya
Tempat letak kereta
778 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
2,415 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
99 Speedmart
2,818 ft
Membeli-belah Pasar raya

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

280,000 MYR 255 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,100 Sq. Ft.
Ken Chong
1 hari yang lepas 103
390,000 MYR 309 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,261 Sq. Ft.
JASON WONG
4 hari yang lepas 296
368,000 MYR 335 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,100 Sq. Ft.
Tris Jong
6 hari yang lepas 665
299,999 MYR 192 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,560 Sq. Ft.
Loki Loh
1 bulan yang lepas 3937
238,000 MYR 198 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,204 Sq. Ft.
Eric Per
1 bulan yang lepas 4051
350,000 MYR 318 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,100 Sq. Ft.
May Yak
1 bulan yang lepas 4045

Lihat juga

Shermine Phan
Senarai Hartanah 2