Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

Taman Medan Jaya, Petaling Jaya, Selangor, Malaysia

165,000 MYR
240 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
687
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
1
Bilik Air

Penerangan

Apartment Taman Medan Jaya Petaling jaya【100% FULL LOAN✅】

【🔥Buyer Promotion🔥】
YES - ✅ 0% Down-Payment【❌10% Down-payment 】
YES - ✅ 100% LOAN – all 1st House Buyer
【🔥Full Loan - RM 1000 booking the house until get the key】
【🔥No Hidden Cost】
【🔥Contact me do know the detail of the property】
【🔥Appreciated viewing & explain further face to face 】

Please: Call/SMS/WhatsApp/Email for more information
****************************************************
* Owner have unit can contact me as well *

𝐕𝐈𝐄𝐖 𝐓𝐎 𝐁𝐄𝐋𝐈𝐄𝐕𝐄!!
【Loan & Lawyer Services Provided】
【Booking Fee Refundable】

For more info or viewing appointment, please contact me:
📞NIZAM Papar
📞SIMA YUSOF Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
1
Maximize icon Saiz harta
687 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Wed, Jul 16, 2025 12:02 AM
Eye icon Paparan
4011

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Klinik Famili TTDI
233 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Pak Grocer
266 ft
Membeli-belah Pasar raya
Awwa Bistro
328 ft
Makanan & Minuman Restoran
99 Speedmart
328 ft
Membeli-belah Pasar raya
KK Super Mart
449 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Taman permainan
466 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman permainan
928 ft
Rekreasi Taman permainan
Sekolah Rendah Agama Kampung Medan
1,198 ft
Pendidikan Sekolah
Sekolah Rendah Agama Medan Harun
KM12 Jalan Klang Lama
1,444 ft
Pendidikan Sekolah
Valera's Playground
Jln PJS 5/30
1,526 ft
Rekreasi Pusat kecergasan
Tesco Pernama Ekspres
1,549 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Restoran Salsabeel
1,624 ft
Makanan & Minuman Restoran

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

350,000 MYR 358 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
979 Sq. Ft.
KHAIRI AZIZI KAMAL HADRI
1 minggu yang lepas 724
220,000 MYR 244 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
900 Sq. Ft.
abby woo
2 minggu yang lepas 942
350,000 MYR 358 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
979 Sq. Ft.
Azli 0123800960
2 minggu yang lepas 929
255,000 MYR 327 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
780 Sq. Ft.
HAIDIR ALI OTHMAN
2 minggu yang lepas 1158
520,000 MYR 390 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,335 Sq. Ft.
Emmanuel Lai
1 bulan yang lepas 4293
280,000 MYR 361 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
775 Sq. Ft.
abby woo
1 bulan yang lepas 3963