Simpan Kongsi

Banglo untuk Dijual

Sudah usang

Juru Heights @ Taman Bukit Juru, Juru, Pulau Pinang, Malaysia

1,400,000 MYR
241 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
5,800
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

Juru Heights @ Taman Bukit Juru, Penang

Corner Unit !!

- Double Storey Bungalow
- Original Unit
- Land Sizs: 5,800 square feet
- Gated & Guarded

Asking RM 1.4 million

Interested please call Papar or Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
5,800 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, Jul 15, 2025 12:13 AM
Eye icon Paparan
6786

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Taman Bukit Juru (Juru Heights) Playground
13 ft
Rekreasi Taman permainan
Tempat letak kereta
955 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Taman permainan
991 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman permainan
1,385 ft
Rekreasi Taman permainan

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

880,000 MYR 257 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
4 Bilik Air
3,420 Sq. Ft.
Lucy Ng
3 bulan yang lepas 3536
1,330,000 MYR 216 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
6,156 Sq. Ft.
Michael Khng
3 bulan yang lepas 2804
900,000 MYR 257 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
4 Bilik Air
3,500 Sq. Ft.
JOSEPHINE LIM
5 bulan yang lepas 3086
880,000 MYR 251 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
4 Bilik Air
3,500 Sq. Ft.
Magnumm Ong
5 bulan yang lepas 3371
880,000 MYR 282 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
3,124 Sq. Ft.
Nicol Tan 012-491 9633
5 bulan yang lepas 3818
908,000 MYR 256 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
3,540 Sq. Ft.
Jimmy Khor
8 bulan yang lepas 8825

Lihat juga

NEW PROJECT PROPERTY KING
Senarai Hartanah 1