Simpan Kongsi

Banglo untuk Dijual

Sudah usang

Bandar Amanjaya Jalan Anggerik, Sungai Petani, Kedah, Malaysia

498,000 MYR
100 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
5,000
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

BELOW MARKET VALUE 2 Storey Bungalow Bandar Amanjaya Jalan Anggerik For Sale

Freehold
Non bumi lot

4 rooms
3 bathrooms

House need some repair.

Below market value!!!

Very good price for 2 storey bungalow house with 5,000 sqft at this location!

Many amenities surroundings:
- 5 min to Mydin, restaurant, office, convenient shop, clinic, car repair shop and etc.
- 10 min to Bukit Banyan, Bandar Puteri Jaya, SP old town, Taman Cindai Jaya, Taman Ria Jaya Industrial Area and etc.

For more details or viewing appointment, please contact Adam Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
5,000 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Mon, Jul 14, 2025 12:12 AM
Eye icon Paparan
7015

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Taman
866 ft
Rekreasi Taman
Zon Anggerik Park
Jalan Anggerik 1
2,152 ft
Rekreasi Taman
Taman permainan
2,703 ft
Rekreasi Taman permainan
7-Eleven
3,159 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Taman
3,412 ft
Rekreasi Taman

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

550,000 MYR 102 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
5,403 Sq. Ft.
Muhammad Ihsan Zainuddin
1 bulan yang lepas 2201
738,000 MYR 183 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
4,036 Sq. Ft.
Lucian
1 bulan yang lepas 2725
580,000 MYR 107 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
5,403 Sq. Ft.
T.A CHAN
2 bulan yang lepas 3094
500,000 MYR 82 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
6,098 Sq. Ft.
Mohd Fazli Bin Ahmad Tarmizi
2 bulan yang lepas 3318
565,000 MYR 94 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
6,000 Sq. Ft.
Siti Mashethah Binti Sahad
3 bulan yang lepas 6546
620,000 MYR 115 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
4 Bilik Air
5,414 Sq. Ft.
Tiny Basarudin
3 bulan yang lepas 7568