Simpan Kongsi

Rumah Bandar untuk Dijual

Sudah usang

Jalan Batu Kawa, Kuching, Sarawak, Malaysia

330,000 MYR
259 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,274
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

Green Acres 2 Townhouse

📍Location: Jalan Batu Kawa
Nearby Emart Moyan, Everwin Supermarket & 100% Discount Store

💰 Price from RM330,000

✅️3 Bedrooms
✅️3 Bathrooms
✅️2 Car Parks

Unit Choices:
(Intermediate)
Lower Unit: 1,100 sqft @ RM340,000
Upper Unit: 1,274 sqft @ RM330,000

(Corner)
Lower Unit: 1,089 sqft @ RM420,000
Upper Unit: 1,270 sqft @ RM410,000

Free Gifts:
FREE Legal Fees & Stamp Duty for SPA
FREE Legal Fees & Stamp Duty for MOC

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
1,274 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
2
Calendar icon Ditampilkan pada
Mon, Jul 14, 2025 12:09 AM
Eye icon Paparan
32726

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Everwin
925 ft
Membeli-belah Pasar raya
Everwin Kopitiam
935 ft
Makanan & Minuman Restoran
BK Cafe
1,024 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
38 Street Food
1,070 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Pasar raya
1,299 ft
Membeli-belah Pasar raya
KFC
1,312 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Chuan Inn Noodle
1,555 ft
Makanan & Minuman Restoran
Taman
1,562 ft
Rekreasi Taman
SK Garland
1,614 ft
Pendidikan Sekolah
Clown Bakestore
1,670 ft
Membeli-belah Kedai roti
Secret Recipe
1,726 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Choice Marketplace MJC
1,739 ft
Membeli-belah Pasar raya

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

450,000 MYR 388 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,161 Sq. Ft.
KUA Property
1 bulan yang lepas 2921
750,000 MYR 427 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,755 Sq. Ft.
Daren Chung
1 bulan yang lepas 3227
450,000 MYR 388 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,161 Sq. Ft.
Michelle Ho Kua Property
1 bulan yang lepas 3228
780,000 MYR 518 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,507 Sq. Ft.
BRYAN CHOO