Simpan Kongsi

Banglo untuk Dijual

Sudah usang

Aman Perdana, Aman Perdana, Selangor, Malaysia

718,000 MYR
224 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
3,200
Saiz harta (Sq. Ft.)
5
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

Cheapest | Land 3200sqft ‼️ Double Storey Link Bungalow Aman Perdana, Klang

Asking Price Reduce to : RM718K

DETAILS :
- Link Bungalow Type D
- Freehold | Open
- Land Area : 40x80 (3200sqft)
- Built Up: 2,800 approx
- 4+1 Bedrooms | 3 Bathrooms
- Gated & Guarded
- Facing North

AMENITIES:
⁃ Setia City Mall
⁃ Aeon Bukit Raja
⁃ Klang Parade

Khairul E3145
Papar
IQI Realty Sdn Bhd

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
5
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
3,200 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Sun, Jul 13, 2025 12:14 AM
Eye icon Paparan
5102

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

99 Speedmart
135 ft
Membeli-belah Pasar raya
G-Mart
Jalan Aman Perdana 10C/KU5
161 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Burger King
Jalan Aman Perdana 10C/KU5
259 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
7-Eleven
Jalan Aman Perdana 10C/KU5
394 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Taman permainan
761 ft
Rekreasi Taman permainan
SJK (C) Pin Hwa 2
Lorong Haji Abdul Manan
1,972 ft
Pendidikan Sekolah

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

1,150,000 MYR 288 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
4 Bilik Air
4,000 Sq. Ft.
Warren Yee
4 hari yang lepas 321
1,150,000 MYR 288 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
5 Bilik Air
4,000 Sq. Ft.
Wilson Ng
1 bulan yang lepas 2318
1,150,000 MYR 288 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
5 Bilik Air
4,000 Sq. Ft.
Rylin Tan
1 bulan yang lepas 1353
1,650,000 MYR 344 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
4 Bilik Air
4,800 Sq. Ft.
Randy Soh
2 bulan yang lepas 1348
930,000 MYR 291 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur